Nogometaši Širokog iz Viteza se vratili s tri boda

Iako su veći dio utakmice igrali s desetoricom zbog isključenja Wagnera “Plavo-bijeli” su uspjeli odnijeti sva tri boda iz Viteza. A utakmicu je odlučio upravo kapetan Širokobriježana kada je poentirao s druge vratnice za 1:0 u 21. minuti nakon ubačaja pred gol Nwolokora.

Desetak minuta kasnije Široki je mogao i udvostručiti vodstvo, ali Menalo si je dao predugačak for u trenutku kada je išao sam prema golu Viteza. U 45. minuti, iako s igračem manje, Široki je mogao još jednom do povećanja prednosti, no Krstanović je pogodio vratnicu.

U nastavku je Vitez pokušavao doći do izjednačenja, ali bila je to jalova terenska nadmoć domaćih, bez prave opasnosti po gol Solde.

Nakon dvije pobjede na Memorijalu Blage Zadre “Plavo-bijeli” su tako pod vodstvom Denisa Ćorića nastavili uspješan niz, upisavši i prvenstvenu pobjedu za priključak “gornjem domu”.

STRIJELAC: 0-1 Wagner (21).

CRVENI KARTON: Wagner (38).

VITEZ: Nwolokor, Stanić (59. Đerić), Rašić, Jevtić, Kapetan (23. Mamić), Muminović, Kokot, Dedić, Livančić, Sadiković. Trener: Slaven Musa.

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Pandža, Ćorić, Krstanović, Ivanković (89. Sesar), Wagner, Ćorluka, Menalo (87. Kožul), Barić (72. Crnov), Bralić, Marković. Trener: Denis Ćorić.