Zvijezda protiv Širokog Brijega na svom terenu sačuvala netaknutu mrežu!

Ni četvrtu utakmicu u nizu Široki nije uspio doći do pobjede, nakon poraza od Veleža i domaćih remija u derbijima protiv Željezničara i Sarajeva, “Plavo-bijeli” nisu uspjeli pobijediti ni “fenjeraša” Zvijezdu. Reprezentativna stanka svakako će dobro doći kako bi se presložili redovi i prevladale slabosti, s obzirom na činjenicu da je, uključujući i dva europska dvoboja, Široki u devet ovosezonskih utakmica upuisao samo jednu pobjedu (Radnik).

Zvijezda je imala na početku dva dobra pokušaja preko Blagojevića i Badjija, uzvratili su Bagarić i Ćorić, no mreže su ostale mirovati.

Domaćini su dvije sajne prilike propustili u 50. minuti, kada je Badji prvo pucao preko gola iz dobre pozicije, a zatim Blagojević sa sedam metara neometan loptu poslao pored gola.

Bagarić je za prijetio u 54. i 64. minuti, no mladi vratar domaćih spasio je svoju momčad. Široki je do kraja još nešto pokušavao, međutim ostalo je razočaravajućih 0:0.

ZVIJEZDA ’09: Manojlović, Mehmedagić, Benović, Vojinović, Correia, Blagojević (86. Parmaković), Predragović (90. Marković), Đelmić (80. Živković), Badji, Stjepanović, Tojčić.

ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Cipetić, Kvesić, Barišić, Ćorić (85. Franjić), Jović (61. Jurilj), Marić, Enin, Kovačić, Hrkać (61. Stanić), Bagarić.

Ćorić: Opet smo zakazali, promašujemo i nemoguće

• Nehumani su uvjeti u kojima se odigrala današnja utakmica. Prvo je poluvrijeme bilo tvrdo s obje strane, čekala se pogreška suparnika, možda su domaćini bili malo konkretniji. FK Zvijezda 09 je bolja otvorila i drugo poluvrijeme, imala izglednu priliku, a onda smo mi preuzeli inicijativu. Imali smo 3-4 dobre prilike, ali opet smo zakazali u realizaciji kao i protiv FK Sarajevo u srijedu. Situacije u kojima se mi nađemo teže je promašiti nego pogoditi. Tako se sigurno ne možemo nadati bodovima, kazao je trener NK Široki Brijeg Denis Ćorić na konferenciji za medije nakon nove ”nule” u BHT Premijer liga BiH.