Tajnik GOŠK-a nasrnuo na igrače Širokog Brijega

Na poluvremenu utakmice 4. kola Premijer lige BiH, GOŠK – Široki Brijeg, igranoj na stadionu ”Perica-Pero Pavlović” u Gabeli dogodio se incident na poluvremenu utakmice koji je bacio mrlju na pobjedu domaćih od 2:1.

Nakon što je sudac Dragan Petrović odsvirao kraj prvog poluvremena ne dopustivši igračima Širokog Brijega da izvedu udarac iz kuta, njih nekoliko mu je došlo prigovoriti na to, ali i na dvije prethodne sporne situacije.

To je očito zasmetalo tajniku GOŠK-a Zdenku Dragoviću koji je utakmicu promatrao s terena u markeru s oznakom ”PRESS” te je prišao gostujućim igračima i pomoćnom treneru Mirku Hrgoviću napavši ih verbalno.

Međusobna rječkanja nastavljena su do ulaza u tunel koji vodi prema svlačionicama, a tada je reagirala zaštitarska služba, a da ne dođe do fizičkog kontakta situaciju je vrlo dobro i razborito smirio direktor GOŠK-a Andrija Jurković.

Video možete pogledati na: Bljesak.info