KOMPLETAN RASPORED:

Večernji molitveni program Devetnice:

18 sati: krunica, priprava za svetu ispovijed, pojedinačna sveta ispovijed
19 sati: zavjetne molitve i euharistijsko slavlje.

1. DAN, 6. kolovoza – subota

Tema: „Blago milosrdnima, jer će postići milosrđe!“
Euharistijsko slavlje predvodi: fra Ivan Landeka ml., župni vikar u Međugorju
Predmole: FRAMA i fra Ivan Marić, župni vikar
Pjeva: FRAMA

2. DAN, 7. kolovoza – nedjelja

Tema: Prvo duhovno djelo milosrđa: Dvouma savjetovati
Euharistijsko slavlje predvodi: fra Tomislav Glavnik OFM Con., gvardijan na Sv. Duhu u Zagrebu
Predmole: Franjevački svjetovni red i fra Stipe Biško, župnik
Pjevaju: Svi zborovi naše župe
– Na kraju svete mise: Blagoslov djece i mladih

3. DAN, 8. kolovoza – ponedjeljak

Tema: Drugo duhovno djelo milosrđa: Neuka poučiti
Euharistijsko slavlje predvodi: Fr. Tomislav Kraljević, OP – voditelj Hrvatske katoličke misije Paris
Predmole: Podružnica Dobrkovići i fra Ante Penava
Pjeva: Zbor „Svetog Nikole Tavelića“ iz Dobrkovića

4. DAN, 9. kolovoza – utorak

Tema: Treće duhovno djelo milosrđa: Grješnika pokarati
Euharistijsko slavlje predvodi: fra Damir Pavić, tajnik provincije iz Sarajeva
Predmole: Podružnica Knešpolje i fra Mario Ostojić, župni vikar
Pjeva: Zbor „Svetog Ivana Krstitelja“ iz Knešepolja

5. DAN, 10. kolovoza – srijeda

Tema: Četvrtoduhovno djelo milosrđa: Žalosna i nevoljna utješiti
Euharistijsko slavlje predvodi: fra Ivan Landeka st., župnik u Posuškom Gracu
Predmole: Podružnica Turčinovići i fra Dane Karačić, župni vikar
Pjeva: Zbor „Laetittia“ iz Turčinovića

6. DAN, 11. kolovoza – četvrtak

Tema: Petoduhovno djelo milosrđa: Uvredu oprostiti
Euharistijsko slavlje predvodi: fra Josip Vlašić, župnik u Mostaru
Predmole: Studenti i fra Vitomir Musa
Pjeva: FRAMA

7. DAN, 12. kolovoza – petak

Tema: Šestoduhovno djelo milosrđa: Nepravdu strpljivo podnositi
Euharistijsko slavlje predvodi: fra Marin Karačić, župni vikar na Humcu
Predmole: Podružnica Uzarići i fra Tomislav Puljić, gvardijan
Pjeva: Zbor „Svetog Ante“ s Uzarića

8. DAN, 13. kolovoza – subota

Tema: Sedmoduhovno djelo milosrđa: Za žive i mrtve Boga moliti
Euharistijsko slavlje predvodi: fra Ljubo Kurtović, župnik u Veljacima
Predmole: Ministranti i fra Alen Pajić, đakon
Pjeva: Veliki širokobriješki Zbor „Sveta Cecilija“

9. DAN, 14. kolovoza – nedjelja

Uočnica Velike Gospe

17.00 sati: (molitveni mimohod s kipom Širokobriješke Gospe kroz Grad)

– Prva postaja kod crkve Navještenja Gospodinova
– Druga postaja na mostu
– Treća postaja u Klancu kod kapelice sv. Ante
– Mogućnost za svetu ispovijed i osobne molitve
19 sati: zavjetne molitve i euharistijsko slavlje
Tema: Marija puna milosti

Euharistijsko slavlje predvodi: fra Ivan Sesar, franjevac iz Rima, generalni definitor
Devetnicu predmoli: fra Stipe Biško, župnik
Pjeva: Veliki širokobriješki Zbor „Sveta Cecilija“

15. kolovoza – ponedjeljak: VELIKA GOSPA

od 5 sati sveta ispovijed
Svete mise (bez propovijedi) u: 5, 6, 7, 8, i 9 sati

Svečana sveta misa u 11 sati
Euharistijsko slavlje predvodi: fra Miljenko Šteko, provincijalfranjevaca iz Mostara
Pjeva: Veliki širokobriješki Zbor „Sveta Cecilija“

ISPOVIJED STARIH I NEMOĆNIH U ŽUPI:

Subota, 6. kolovoza  – Knešpolje

Ponedjeljak, 8. kolovoza Grad – Desna obala i Oklaji

Utorak, 9. kolovoza Grad – Lijeva obala i Lise

Srijeda, 10. kolovoza – Uzarići

Četvrtak, 11. kolovoza – Mokro

Petak, 12. kolovoza – Čerigaj, Dubrava, Privalj, Trn i Zavoznik

Subota, 13. kolovoza – Dobrkovići i Turčinovići