Pobjeda nogometaša Širokog Brijega u ovosezonskom oproštaju od navijača na Pecari

Na ovosezonskom oproštaju od navijača na Pecari “Plavo-bijeli” su više nego zasluženo slavili protiv Radnika. Po kiši i teškom, vodom natopljenom terenu, golovima Vukoje i Jurića došli su do nova tri boda i prvenstvenu utrku zaključit će na trećem mjestu.

Trener Sedloski pružio je na ovoj utakmici prigodu nekim igračima s manjom minutažom i oni su opravdali povjerenje, prije svih Vukoja koji je, uz puno trke i angažmana, stigao i zatresti mrežu iza leđa Lučića lijepim udarcem iskosa s 13-14 metara lijevom nogom u 16. minuti. Pobjedu Širokog već u prvom poluvremenu potvrdio je Jurić pogodivši glavom za 2:0.

Radnik je u samoj završnici susreta stigao tek ublažiti poraz, Bradonjić je u 90. pogodio za konačnih 2:1.

STRIJELCI: 1-0 Vukoja (16), 2-0 Jurić (41), 2-1 Bradonjić (90).

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Kvesić, Barišić, Ćorić, Petrović (69. Kožul), Eliomar (57. Marušić), Marić, Jurić, Vukoja (81. Stanić), Kovačić, Enin. Trener: Sedloski.

RADNIK: Lučić, Simonović, Mekić, Vasić (30. Sušić), Hairlahović, Hadžić, Maksimović, Đurić, Motika (36. Bradonjić), Šubert, Merajić (57. Srećković). Trener: Žižović.