Nogometaši Širokog podijelili bodove s Krupom

Široki je poveo u u 23. minuti. Pogriješio je vratar domaćih Marković, a Matić asistirao Juriću za 0:1. Krupa je uzvratila napadima i vrlo brzo došla prvo do izjednačenja, aonda i do vodstva krajem prvog poluvremena.

Lijepu akciju domaćih u 29. minuti okončao je Marjanović – 1:1. Potom je Koljić bio „oči u oči“ s Bilobrkom, no vratar Širokog izišao je iz ovog dvoboja kao pobjednik. Koljić ipak pogađa u 40., i to iz kaznenog udarca.

Nastavak meča donio je apsolutnu dominaciju Širokog. Redale su se prigode pred golom Markovića, ali lopta jednostavno nije htjela u mrežu. Ipak, u 77. minuti isplatili su se napadi „Plavo-bijelih“, Marić je pogodio za 2:2.

Do kraja utakmice bilo je još izglednih situacija pred oba gola, ali bez promjene rezultata. Istina, Krupa je postigla gol u drugoj minuti nadoknade izgubljenog vremena, no on je poništen zbog zaleđa, pa je svakoj momčadi na kraju pripao po bod.

STRIJELCI: 0-1 Jurić (23), 1-1 Marjanović (29), 2-1 Koljić (40-11m) 2-2 Marić (77).

KRUPA: Marković, Makitan, Koljić, Dujaković, Puzigaća, Marjanović, Savić, Milanović, Maksimović, Crnov.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, Turčin, Marić, Ćorluka, Vukoja, Jurić, Kovačić, Bagarić, Marković.