Nogometaši Širokog Brijega ponovno na kraju utakmice prokockali sva tri boda

Široki Brijeg je sve do 93. minute imao sva tri boda u džepu, no na kraju se morao zadovoljiti samo jednim.

Prvi gol za “Plavo-bijele” postigao je Bagarić iz protuudara u 33. minuti, poigravši se sa stoperima Slobode, a kada mu je vratar domaćih krenuo u susret lijevom nogom pogodio je malu mrežicu.

Sloboda je izjednačila u nadoknadi izgubljenog vremena. Neočekivano je s oko 25 metara prizemno šutirao Bekrić i precizno pogodio sami donji lijevi kut – 1:1.

U 50. minuti. Ćorić je lijepo prošao po desnom boku, odigrao za Jovića, a ovaj iz okreta sjajnim udarcem s oko 15 metara “zakucao” loptu pod samu gredu. Bilo je to 2:1 za Široki i, činilo se, gol vrijedan trijumfa u Tuzli.

Ipak, duboko u sudaćkoj nadoknadi domaći su došli do boda. Maksimović je ostao potpuno neometan na prvoj vratnici, zaspala je obrana Širokog, i igrač Slobode je sa 4-5 metara udarcem glavom pogodio za poravnanje – 2:2.

STRIJELCI: 0-1 Bagarić (33), 1-1 Am. Bekić (45+2), 1-2 Jović (50), 2-2 Maksimović (90+3)

SLOBODA: Lakić, Beganović, Salihović, Uzelac (54. Mujagić), Pršeš, Am. Bekić, Ivetić, Livančić (72. Rastoka), Maksimović, Al. Bekić, Ristić.

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Cipetić, Kvesić, Matić, Ćorić, Jović, B.Vukoja (61. Babić), Kovačić, Hrkać (46. Stanić), Bagarić, Enin.

Ćorić: Primili smo pogotke kao početnici, neriješen rezultat je realan

• Prvo smo u 47. minuti kao početnici primili gol, a onda ponovno u 94. minuti. Evidentno je da je postojao pad koncentracije kod drugog gola, ali, iskreno, FK Sloboda Tuzla je napravila jako dobar pritisak od 60. minute. Čestitam i jednoj i drugoj momčadi na dobroj utakmici. Mislim kako je, kada se sve pogleda, neriješen rezultat i realan, kazao je novi trener NK Široki Brijeg Denis Ćorić nakon remija u svome debiju.