Nogometaši Širokog Brijega loše krenuli u nastavak sezone

Metalleghe je ostvario pomalo iznenađujuću pobjedu protiv Širokog Brijega u utakmici 19. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine rezultatom 1:0, a na ovom susretu bilo je mnogo prosvjeda na sudačke odluke.

Na početku utakmice nije bilo velikih šansi, a u sedmoj minuti Široki Brijeg je zaprijetio preko Krstanovića kada je obranio Fejzić. Širokobriježani su u nastavku bili bolji, ali je u 28. minuti Vidović pogodio za vodstvo “Kraljeva” nakon asistencije Smajića.

U nastavku utakmice viđeni su jalovi napadi gostiju. Krstanović je pokušao i u finišu prvog dijela, ali promjene rezultata nije bilo. I u drugom poluvremenu prijetnja za gol “Kraljeva” bio je Krstanović, no nije uspjevao pogoditi. Dobru šansu za Metalleghe imao je Vidović u 67. minuti kada mu je obranio Soldo.

Široki Brijeg napravio je veliki pritisak, a u 75. minuti gol Jajčana spasio je Fejzić i stativa. Do kraja utakmice tim iz Jajca uspio je sačuvati svoj gol i ostvariti veliku pobjedu u borbi za opstanak, a u posljednjim trenucima stopostotnu šansu imao je Jovanović da udvostruči prednost, ali Soldo je obranio.

Metalleghe – Široki Brijeg 1:0

METALLEGHE BSI: Fejzić, Benović, Durak (od 65. minute Aletić), Smajić (od 75. minute Kovač), Zeba, Deak, Vidović, Beganović, Rašić, Sarić, Jozić (ood 79. minute Jovanović).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Pandža, Ćorić, Zlomislić (od 60. minute Wagner), Čabraja, Ivanković (od 74. minute Lončar), Menalo (od 74. minute Sivrić), Sesar, Bralić, Krstanović, Marković.