Juniori Širokog Brijega bolji od Sloge, Pioniri i kadeti od Dubrovnika

Juniori Širokog Brijega odmjerili su snage protiv seniora Sloge iz Ljubuškog. Domaći nogometaši pod vodstvom trenera Kokića odigrali su odličnu utakmicu u kojoj su potpuno nadigrali seniore Sloge te su slavili sa 4:1. Prvo poluvrijeme proteklo je u čvrstoj i borbenoj igri u kojoj su domaći imali terensku inicijativu, ali se na poluvrijeme odlazi rezultatom 1:1. I u nastavku utakmice potpuna kontrola domaćih nogometaša koji su postigli još tri pogotka te su zabilježili uvjerljivu pobjedu.

Pioniri i kadeti Širokog Brijega odigrali su utakmice protiv vršnjaka iz Dubrovnika.

Pioniri Širokog pod vodstvom trenera Ćorića dokazali su da iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje te su potpuno nadigrali goste iz Dubrovnika, koji su u Hrvatskoj ligi napravili veliku senzaciju te izbacili pionire Hajduka iz kupa. Domaći nogometaši slavili su sa 4:0.

U čvrstoj i borbenoj utakmici kadeti Širokog Brijega slavili su protiv Dubrovnika sa 3:2. Iako su domaćini imali terensku inicijativu obje ekipe propustile su nekoliko velikih prilika.