Izviđač pred punom dvoranom pružio odličnu igri i otpor ekipi iz Zagreba

LJUBUŠKI – U okviru 4. kola regionalne Gazprom-SEHA lige večeras su se u Ljubuškom sastali HRK Izviđač CO i RK PPD Zagreb.

Premda je Izviđač još jednom, poražen u natjecanju Regionalne lige oko 4000 gledatelja uživalo je u rukometnoj predstavi.

Zagrebaši snažno otvaraju utakmicu i u sedmoj minuti vode 5:1, da bi se domaći sabrali do desete minute i smanjili zaostak na -1, a na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 17:15 za Zagreb. U nastavku ligra se gol za golom, a u 40′ golom Pavlaka stvari su vraćene na početak, 19:19. Nakon izjednačenja Zagreb se budi i ponovo odlazi na plus 2 i tom razlikom privodi utakmicu kraju.

Kod Izviđača najprecizniji je bio Matej Hrstić sa 6 i Josip Šarac sa 5 golova, a kod Zagreba 6 golova su psotigli Vujić, Horvat i Mandalinić.

RK Izviđač CO – RK PPD Zagreb 26:28 (15:17)