Guđanke bez problema protiv Krivaje

Prvih par minuta utakmice je proteklo u ispitivanju snaga i nakon rezultata 2:2 u 3. minuti ,domaća ekipa polako počinje pojačavati igru u napadu i stvarati razliku. Ipak u prvom poluvremenu grudska obrana nije funkcionirala najbolje pa se razlika na poluvremenu povećala na samo 7 golova iako je domaći napad postigao 22 gola.

U drugo poluvrijeme Gruđanke ulaze sa veo ma čvrstom i pokretljivom obranom ,a napad je ostao ubojit sa svih pozicija. Obrana je tako u prvih 18 minuta 2.poluvremenu primila samo dva gola, a napad je istovremeno bio uspješan 13 puta. Do kraja utakmice se nastavila puno bolja igra grudske ekipe u kojoj nije nastupila ozlijeđena kapetanica Andrea Prusina, a ukazanu prigodu su sjajno iskoristile Lejla Kasumačić, Anđela Milas i Ana Nikič.

Ovom pobjedom ekipa HŽRK Grude je zadržala vodeće mjesto na ljestvici sa maksimalnim učinkom od 18 pobjeda iz isto toliko utakmica, dok je ekipa Krivaje i pored današnjeg poraza zadržala 3.mjesto.

Zanimljivo je da će se iste ekipe sastati ponovo u Grudama za tri dana (srijeda, 11.04.2018. u 19.00 sati) u 1.utakmici četvrtzavršnice KUP-a BiH.