ŠIROKI BRIJEG – Nogometaši Mladosti uspješno su odradili prvu pripremnu utakmicu pred nastavak tekuće sezone savladavši na igralištu SRC-a “Musa-Karačić” momčad Mostara s 1:0.

Trenutak odluke zbio se već u 1. minuti kada su Mladostaši odlično odradili akciju po desnoj strani svog napada, a Josip Bošnjak u maniri rasnog strijelca zabio pod gredu gostujućeg gola i vodstvo domaćeg sastava.

mladost-mostar722016-0

S obzirom kako je krenulo mnogi su očekivali pravu golijadu u nastavku ove utakmice, međutim novi golovi su izostali, premda ih je moglo biti, posebno u mreži gostujućeg vratara, međutim Mostarci su uspješno branili svoja vrata, a u 2-3 navrata čak i zaprijetili suparničkom golu.

Pobjeda domaćina je u svakom slučaju zaslužena i svakako ovakav početak priprema raduje i igrače i Upravu širokobriješkog kluba, jer treba znati kako je NK Mostar odigrao već nekoliko utakmica u sklopu tekućih priprema, dok je Mladostašima ovo bila prva pripremna utakmica.

Trener Vlado Hrkać-Duce odlučio je pružiti prigodu svim igračima, pa ih je čak 25 zaigralo u današnjem dvoboju. Također, gostujući strateg Sejo Rebac je pružio prigodu svim svojim igračima, pa su je kao i Mladostaši neki više, a neki nešto manje iskoristili.