Pred start proljetnog dijela sezone “Plavo-bijeli” na Pecari s 3:2 svladali Tuzlu

U glavnoj probi pred start proljetnog dijela sezone “Plavo-bijeli” su na Pecari s 3:2 svladali Tuzlu City. Gosti su u prvom poluvremenu u dva navrata vodili, no taj dio susreta okončan je bez pobjednika, da bi u nastavku Široki napravio potpuni preokret i došao do pobjede.

Tuzla City je do vodstva došao već u 8. minuti golom Kulovića s ruba kaznenog prostora. Izjednačio je Bagarić sedam minuta kasnije lobom Majstorovića, da bi Tuzla do nove prednosti došla praktično već u sljedećem napadu golom Badjija.

Ćorić je poravnao na 2:2 u 36. minuti iz kaznenog udarca kojeg je sam izborio.

Konačnih 3:2 u 87. minuti postavio je Hrkać iz još jednog kaznenog udarca dosuđenog nakon prekršaja na Radeljiću.

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić (46. Miškić), Cipetić (75. Medić), Hrkać, Radeljić, Barišić (75. Vištica), Stanić (46. Enin), Marić (64. Franjić), Pervan (46. Begić), Ćorić (70. Glavaš), Bagarić (32. Jurilj), Jurić (46. Angelov).