I kadeti Širokoga Brijega na vrhu poslije tri odigrana kola

Nogometni kadeti Širokoga Brijega protekloga vikenda gostovali su u Zenici, te s vršnjacima domaćega Čelika odigrali utakmicu u kojoj nije bilo pogodaka, no usprkos samo osvojenom bodu vodeća su momčad nakon nepotpunog 3. kola.

Gosti iz Širokoga Brijega u ovoj utakmici su od 53. minute imali igrača manje zbog isključenja Josipa Planinića, pa je samim time bio otežan put do povoljnijega rezultata.

U dvoboju pionirskih sastava Zeničani su slavili s minimalnih 1:0.

ZENICA – Igralište Kamberovića polja. Gledatelja: 50. Sudac: Sabrija Topalović (Zenica). Utakmica 3. kola U17 PL BiH: Čelik – Široki Brijeg 0:0 (0:0). Crveni karton: Planinić (Široki Brijeg) – 53. minuta. Žuti kartoni: Hukić (Čelik) / Šetka, Drljo i Tadić (Široki Brijeg).

NK ČELIK: Durmo – Karić (od 61. Kuduz), Kovač (od 66. Hukić), Isaković, Mahmić, Gračić, Seković, Piljug, Čančar, Sibalo (od 77. Najetović), Mašić.

NK ŠIROKI BRIJEG: Džidić – Martić, Lasić, Gakić, Planinić, Mustapić, Miletić (od 55. Krstanović), Šimić (od 70. Baketarić), Drljo (od 74. Juričić), Šetka, Tadić.

Rezultati 3. kola:

Čelik – Široki Brijeg 0:0, Zvijezda ’09 – GOŠK 4:0, Sarajevo – Sloboda 1:1, Tuzla City – Mladost 0:0, Krupa – Radnik (06.08.), Zrinjski – Željezničar (22.08.).