Braća Drežnjak napunila Mladost i HKK Široki podigli na drugo mjesto na tabeli

Košarkaši Širokog stigli su do nove pobjede na gostovanju u Mrkonjić Gradu i nadigrali domaću Mladost rezultatom 73:55.

Široki je igrom od početka i već od prve četvrtinu odlučio rješavati susret u svoju korist dobivaju ju 17:13. Druga četvrtina izjednačena gdje obje ekipe postižu po 18 koševa, ali Široki s prednost od četiri poena prednosti odlazi na odmor.

U trećoj četvrtini Široki stvara veliku prednost 19:7, četvrta četvrtima opet njima pripada rezultatom 19:17 i na kraju uvjerljivo pobjeđuju s 12 razlike.

Najefikasniji pojedinac susreta bio je domaći košarkaš Mijović sa 18 koševa, njegova druga pratnja Mufizović sa 11. Sa druge strane HKK Široki su predvodili braća Drežnjak 17 je ubacio Dario, dok je 15 Mateo.

Širokobriježani su sada drugi sa omjerom 3-2, dok je Mladost pretposljednja sa omjerom 2-3.

KK Mladost Mrkonjić-Grad – HKK Široki 55:73

KK Mladost: Mijović 18, Mufizović 11, Gavrić 5, Đuranović 5, Aleksić 4, Sudžum 4, Lulić 3, Birovljev 3, Milanović 2

HKK Široki: Dario Drežnjak 17, Mateo Drežnjak 15, Filipović 10, Kraljević 10, Zubac 7, Naletelić 5, Batinić 4, Karačić 3, Čolak 2.