Pobjedom nad Zvijezdom nogometaši Posušja se učvrstili na prvom mjestu

U okviru 13.kola m:tel Prve lige FBiH HŠK Posušje je pobijedilo NK Zvijezda Gradačac s rezultatom 1:0.

Nogometaši Posušja su odlično otvorili utakmicu, prvo se u prilici našao Buhač, nakon asistencije Bešlića.

Zatim odličan šut Landeke je završio malo pored gola gostuju.

Posušje do pogotka dolazi u 14. minuti preko Filipa Nenadića, koji je fino plasirao loptu u gol , nakon povratne lopte Lučića glavom, a prethodno je odlično ubacio Stipić s desne strane.

Do kraja poluvremena još u dobrim prilikama su bili Josip Serdarušić i Slavko Brekalo.

U drugom poluvremenu smo gledali tvrdu utakmicu bez prevelikih pravih prilika za pogodak, ali i dva crvena kartona.

Prvi crveni karton je dobio Jure Glavina, a zatim i golman gostiju Azur Ajkanović.

Zanimljivo kod gostiju je na gol stao igrač Suad Kadić, ali se rezultat do kraja utakmice nije mijenjao.

Nogometaši Posušja s još jednom pobjedom su se učvrstili na prvom mjestu.