Pobjedom nad Radnikom, HŠK Posušje preuzeo vrhu tablice Prve lige Federacije BiH

HŠK Posušje na vrhu tablice Prve lige Federacije BiH, nakon pobjede nad Radnikom iz Hadžića s rezultatom od 3:1.

Nakon ubačaja s lijeve strane Ivan Bešlić odličnim šutom s desetak metara pogađa suprotni kut gola gostiju.

FK Radnik iz Hadžića došao do izjednačenja u 17. minuti nakon jedanaesterca i isključenja Josipa Barišića.

Bez obzira na igrača manje Posušje dominira i stvara prilike te preko Jure Glavine u 40. minuti dolazi do vodstva od 2:1.

Ivan Buhač u 70. minuti povećava vodstvo Posušja na 3:1 i postavlja konačan rezultat utakmice.

Nakon još jedne velike pobjede Posušje je na trećem mjestu s istim brojem bodova kao i prvoplasirano Bratstvo, ali s nešto slabijom gol-razlikom.