Bod iz Bijeljine dovoljan da se na Pecaru neporaženi vrate

“Plavo-bijeli” su se iz Bijeljine vratili neporaženi, i nakon četvrtog kola u rubrici porazi je “nula”, no nekako ostaje žal za punim plijenom. Jer, po svemu prikazanom, Široki je bio bolja momčad, opasnija, no, na žalost, ne i efikasnija pa se na kraju morao zadovoljiti s neodlučenim ishodom.

Do vodstva je Široki došao u 68. minuti. Motika je izgubio loptu, Stanić je odigrao povratno za Ćorića, a kapetan “Plavo-bijelih” je odmjerenim udarcem poslao loptu u mrežu iza leđa Kozića. Do izjednačenja je Radnik stigao samo deset minuta kasnije. Bradonjić je probio po boku, dodao Đuriću koji je proslijedio za Šarića, a ovaj iz trka pogodio za 1:1.

I prije, ali i poslije zgoditaka, i jedna, i druga momčad imala je prigode zatresti protivničku mrežu. Međutim, strijelci nisu bili na visini zadatka pa su mreže u drugim situacijama ostale mirovati.

Cipetić i Jurilj su tako propustili veliku prigodu u 26. minuti, uzvratio je domaćin preko Bradonjića u 37, da bi Široki još jednom propustio doći u vodstvo preko Pervana u 38, kada je šutirao pored gola. Cipetić je u posljednji trenutak spašavao ispred Bradonjića u 40., a onda u samoj završnici prvog dijela asistirao za Pervana, ali propala je i ta izvrsna prigoda sa samo pet metara.

Obšivač i Jurilj su prijetili početkom nastavka, potom su pali golovi, da bi u samoj završnici, u nadoknadi izgubljenog vremena, obje momčadi u pravoj drami mogle doći do pobjede, ali ostalo je 1:1.

STRIJELCI: 0-1 Ćorić (68), 1-1 Šarić (78).

RADNIK: Kozić, Novaković, Mekić (74. Janjić), Vasić, Bradonjić, Gogić, Huseinbašić (80. Zukić), Đurić (85. Popara), Motika (74. Šarić), Koraksić, Šubert.

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Cipetić, Obšivač, Ćorić, Jurilj (70. Jović), Angelov (61. Vukoja), Marić, Stanić, Radeljić, Begić, Pervan (61. Jurić).