Nogometaši Širokog Brijega u prvoj pripremnoj utakmici odigrali neodlučeno sa Željezničarom

Nogometaši Širokoga Brijega odigrali su u petak u Tomislavgradu prvu utakmicu u sklopu tekućih priprema i protiv Željezničara igrali neodlučenih 1:1.

Trener Goran Sablić prvih sat vremena koristio je udarnu postavu, dok su zadnjih 30 minuta priliku dobili pričuvni igrači.

Široki Brijeg bolje je ušao u utakmicu i već u šestoj minuti poveo zgoditkom Dejana Čabraja. I u nastavku prvoga poluvremena znatno bolja igra Širokoga Brijega i nekoliko dobrih prilika koje su propustili Menalo i Krstanović, a pokušaje s nekih 18 metara imali su još Čabraja i Barišić, no u oba navrata lopta je završila otprilike metar od suparničkoga gola.

U 42. minuti stopostotnu priliku za Željezničar imao je Ivan Lendrić, međutim iz stopostotne šanse pucao je pored gola.

Izjednačenje se dogodilo u 71. minuti utakmice, kada je Bilobrk obranio prvi udarac suparničkih igrača, no lopta se odbila do usamljenoga Žerića, koji pogađa nebranjenu mrežu i postavlja konačnih 1:1.