VIDEO – FOTO: Vratio se Musa, vratile se i pobjede na Pecari

Nogomet Sport

ŠIROKI BRIJEG – Uspješan povratak Slavena Muse na kormilu širokobriješkog premijerligaša s obzirom da je na Pecari u susretu 8. Kola s visokih 3:0 poražena Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Dosta agresivno, a samim time i motivirano domaća momčad ušla je u ovaj susret, a kao rezultat toga dogodio se i vodeći gol Wagnera u 28. minuti kada početnički griješi jedan od obrambenih nogometaša Mladosti vraćajući loptu svom vrataru, međutim iskusni Brazilac je “nanjušio” jedan takav “poklon”, presjekao loptu i matirao vratara gostujuće momčadi za vodstvo Širokog Brijega od 1:0.

širokimladost 13092015 7

Prethodno je domaćin u 14. i 15. minuti imao dva lijepa pokušaja, no tada je gostujući vratar bio na visini zadatka, pa je najprije zaustavio pokušaj Menala s desne strane, a potom i Wagnerov pokušaj glavom nakon ubačaja lopte iz kuta.

Bolja igra Širokobriježana u 35. minuti susreta donijela je i drugi pogodak, a ovog puta egzekutor je bio Dino Kresinger pospremivši glavom Wagnerov ubačaj s desne strane širokobriješkog napada u mrežu Mladosti.

širokimladost 13092015 5

Igrao je domaćin poprilično agresivno i u nastavku dvoboja, kao da je s druge strane Zrinjski, a ne Mladost, a kao epilog takve igre stigao je i gol Ivana Buhača za konačnih 3:0 u 79. minuti susreta.

Sigurna izvedba i zaslužena pobjeda koja koliko-toliko vraća mir u redove širokobriješkog kluba, koji sada zauzima 4. mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

ŠIROKI BRIJEG – Stadion Pecara. Gledatelja 1.500. Sudac: Gigović.

STRIJELCI: 1-0 Wagner (28), 2-0 Kresinger (35), 3-0 Buhač (78).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Barišić, Pehar, Wagner, Ćorluka, Menalo (76. Ivanković), Kožulj, Bralić, Crnov (82. Landeka), Kresinger (59. Buhač), Marković. Trener: Slaven Musa.

MLADOST: Hadžić, Gačan, Bošković, Dilaver, Šišić, Hasić (78. Husić), Musić, Hrelja (62. Kulović), Ramović, Karahmet (45. Delić), Čović. Trener: Ibro Rahimić.