VIDEO – FOTO: Utakmica, navijači i izjave trenera nakon susreta protiv Travnika

Nogomet Sport
nk široki nk travnik m 03052015 0

ŠIROKI BRIJEG – Nogometaši Širokoga Brijega na svome terenu došli su do nove pobjede nad Travnikom kojemu su utrpali dva gola te im uzvratili za poraz iz prvog dijela sezone, ali što se igre tiče to je druga priča.

Tek što je utakmica krenula, domaćin je već u 4. minuti poveo golom svog najboljeg igrača Wagnera Santosa Laga nakon što ga je lijepo uposlio Zvonimir Kožulj. U 15. minuti “pada” prvi crveni karton, kojega je zasluženo dobio igrač gostiju Zaimović zbog laktarenja nad asistentom prvog pogotka Kožuljom.

U 23. minuti prva nevolja za Široki Brijeg dogodila se kada je Wagner zbog povrede morao napustiti travnjak, pa je u igru umjesto njega ušao Zoran Plazonić.

Iako s igračem više, Široki ne pokazuje neku igru na terenu u nastavku prvog poluvremena, ali zato van terene gdje se nalaze navijači “Škripari” postaje sve glasnije navijanje i boderenje.

Nastavak drugog poluvremena protiče vidno izmorenim Širokobriježanima, ali to ih nije spriječilo da još koji puta zaprijete suparničkoj ekipi koja se odlučno držala s obzirom da igraju sa igračem manje, tako da su i oni imali svojih prilika i u par navrata ubrzali “ritam srca” golamana domaćina.

Potvrda pobjede je stigla u drugoj minuti sudačkog dodatka uz novu asistenciju raspoloženog Kožulja i lijep gol škaricama Zorana Plazonića koji postavlja konačnih 2:0.

Nakon utakmice treneri obiju momčadi su iznijeli svoja mišljenja, što ćemo vam ostaviti da sami poslušate i pogledate u priloženom video materijalu….

[wpdevart_youtube width=”800″ height=”550″ autoplay=”0″ theme=”dark” loop_video=”0″ enable_fullscreen=”1″ show_related=”1″ show_popup=”0″ thumb_popup_width=”213″ thumb_popup_height=”128″ show_title=”1″ show_youtube_icon=”1″ show_annotations=”1″ show_progress_bar_color=”red” autohide_parameters=”1″ set_initial_volume=”false” initial_volume=”100″ disable_keyboard=”0″]3i_TSf9R_cg[/wpdevart_youtube]