Nogomet Sport

sirokivelez 20022015 0
ŠIROKI BRIJEG – U “generalci” za proljetni dio sezone Široki Brijeg je odigrao bez pobjednika (1:1) s Veležom.

Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo “Plavo-bijelima”, što se tiče posjeda lopte i kontrole igre, iako nije bilo previše onih stopostotnih prigoda. U svakom slučaju, vodstvo od 1:0 golom Taija na Ćorićevu asistenciju bilo je i više nego zasluženo.

U nastavku se zbog brojnih izmjena s obje strane igra prilično razvodnila, a Velež je u samoj završnici preko Jovanovića uspio doći do poravnanja.

ŠIROKI BRIJEG – Glavno igralište Kampa Musa-Karačić. Gledatelja 200. Sudac Antoni Bandić (Grude).

STRIJELCI: 1-0 Tai (4), 1-1 Jovanović (89).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Ćorić (70. Menalo), Barišić, Brekalo (46. I. Džidić), D. Džidić (63. Pandža), Landeka (46. Karačić), Kožulj (63. Ivanković), Tai (63. Kožul), Peko (63. Plazonić), Zakarić, Wagner. Trener: Slaven Musa.

VELEŽ: Dragojević (63. Bobić), Maletić (80. Kodro), Pejić, Zolj, Mahinić, Zvonić, Nikolić, Hebibović (84. Haurdić), Hajdarević (78. Jovanović), Reljić (63. Barišić), Blagojević (46. Janković). Trener: Nedim Jusufbegović.