Rukometašice Gruda jesenske prvakinje BiH

Ostali sportovi Sport

hžrkgrude 6122015
GRUDE – Utakmica koja je trebala biti derbi dosadašnjeg dijela prvenstva u potpunosti je pripala aktualnim prvakinjama države.Grudske rukometašice su u utakmicu ušle ozbiljno i odgovorno i od samog početka dale do znanja gošćama iz Zavidovića da se nemaju čemu nadati u Grudama.U 13.minuti rezultat je glasio 9:0.Igračice Krivaje svoj prvi gol su postigle u 14. minuti.Nakon ovog startnog uragana i Gruđanke su malo smanjile gas i do kraja poluvremena se igralo gol za gol ,pa se na odmor otišlo rezultatom 17:10.

Drugo poluvrijeme počelo je ponovo u znaku domaćih igračica koje su u orvih 8 minuta napravile 4:1.

Do kraja utakmice uglavnom se održavala prednost grudskih rukometašica od 10-13 golova.

Ovom pobjedom Gruđanke su potvrdile naslov jesenskih prvakinja i na najljepši način se oprostile od svojih vjernih navijača koji su ih i večeras gromoglasno bodrili.

U zadnjem jesenskom kolu HŽRK Grude Autoherc gostuje u Bihaću.

HŽRK Grude Autoherc-ŽRK Krivaja Zavidovići 32:19(17:10)

HŽRK Grude Autoherc: Anica Gudelj 22(obrane), Amanda Marić 4, Nikolina Čutura 9(3), Marija Gudelj 3, Ana Vrančić 6, Josipa Braćić 5, Matea Bandić, Andrea Prusina, Ana Nikić, Klara Mikulić, Anita Azinović 5, Tina Bandić, Martina Leko, Ana Kondža
Trener:Zlata Zubac