Prva pobjeda Sloge iz Ljubuškog na otvaranju nove sezone u Prvoj ligi Federacije BiH

Nogomet Sport

slpb08082015
LJUBUŠKI – Nogometaši Sloge iz Ljubuškog savladali su Branitelj iz Mostara s 3:1 na otvaranju nove sezone u Prvoj ligi Federacije BiH.

Dobro je domaći tim ušao u susret i nakon sedam minuta igre su došli do vodstva. Vasilj je pogodio za prednost od 1:0. Imala je Sloga više od igre u prvom dijelu, ali je u nadoknadi prvog poluvrmena mostarski tim ipak uspio da dođe do izjednačenja. Igrao se drugi minut sudačkog vremena kada je Bilać uspio da matira Hristića za izjednačenje rezultata na 1:1. Uspjela je Sloga u nastavku da dođe do pobjede.

Za novo vodstvo domaćeg tima (2:1) pobrinuo se Mišić nakon pet minuta igre u nastavku, da bi Stanislav Vasilj s penala u 63. minuti postigao drugi gol danas za ispostaviće se konačan rezultat od 3:1.