Porazom u Sanskom Mostu, Sloga iz Ljubuškog ostala prikovana za dno ljestvice

Nogomet Sport

sloga trening 29012015 3
SANSKI MOST – Porazom od Podgrmeča u Sanskom Mostu od 2:0, ljubuška Sloga je ostala na začelju Prve lige FBiH nakon polovice odigranog prvenstva.

Poslije prvih 45 minuta bez pogotka, Sloga je po tko zna koji put primila dva gola u prvim minutama drugog poluvremena. Realizator golova bio je iskusni 39-godišnjak Borislav Mikić.

• Na vrlo lošem terenu prvo poluvrijeme smo odigrali sjajno, imali smo posjed lopte, imali smo i par prilika za razliku od Podgrmeča čiji igrači nisu ozbiljnije zaprijetili našem golu, ali po ko zna koji put opet nam se dogodilo kobno drugo poluvrijeme u kojem nakon naše greške protivnik dolazi u vodstvo. Nakon toga smo pali psihički i onda primili i drugi gol nakon čega su se oni povukli. Mi smo pokušavali, no bez uspješne učinkovitosti, kazao je stoper Sloge Matej Senić.

Ljubušaci su protiv Podgrmeča nastupili bez nekoliko ozlijeđenih i kartoniranih standardnih igrača pa je strateg Sloge Ivo Ištuk bio primoran ‘krpiti’ praznine na nekoliko pozicija, a ranim izlaskom ozlijeđenog Mladena Stjepanovića uvelike je škripalo u veznom redu.

• Bilo je par promjena u sastavu. Nedostajalo nam je nekoliko igrača pa je trener Ištuk morao eksperimentirati s postavljanjem igrača na njihove sekundarne pozicije, no to nije remetilo našu igru, ali izlaskom Stjepanovića nismo imali tog igrača koji će proći i uputit loptu nasim napadačima, pojasnio je Senić.

U 15 kola Sloga je upisala tek 12 bodova što ju je prometnulo u glavnog kandidata za ispadanje.

• Raspoloženje nije dobro jer ova ekipa ne zaslužuje da bude na dnu ljestvice. Žao nam je što smo se doveli u vrlo tešku situaciju jer Slogi nije mjesto na začelju, zaključio je Matej Senić.