Mladost “demolirala” Šator, bureci i jogurti za sve igrače!

Nogomet Sport

mlalasat 04102015 1
GLAMOČ – U sklopu 3. Kola Međužupanijske nogometne lige klubova s prostora Hercegbosanske i Zapadnohercegovačke Županije, danas su se u Glamoču sastale ekipe HNK Mladosti i NK Šatora.

Maldostaši su uspjeli upisati prvu gostujuću pobjedu gdje domaćinima nisu dali priliku ni za “počasni” zgoditak, tako da je na kraju rezultat glasio 0:4 za ekipu iz Širokog Brijega.

NAPONEMA: Sva četiri zgoditka su postignuta u vremenu od 7 minuta, što se malo koja momčad, ne samo u ovoj Ligi, nego u bilo kojoj na svijetu može podičiti.

Iako rezultat ovog susreta zvuči kao da se Mladost “prošetala” kroz Šator, nije baš na terenu tako bilo jer su obje momčadi imale izrazito puno prilika i odličnih poteza samo što je Mladost svoje znala iskoristio već u prvom poluvremenu i zahvaljujući golmanu taj rezultat uspjeli zadržati do kraja susreta.

“Vraćamo smo se sa punim pljenom, a po to smo u Glamoč i otišli. Četitam prvenstveno svojim igračima na borbenosti kao i domaćinima iz NK Šatora koji su nas dočekali više nego odlično i na tome im puno zhvaljujemo. Moram pohvaliti naših 30-a navijača predvođenih Davom i koji su nas bodrili sa tribine svo vrijeme” – kazao nam je u telefonskom razgovoru predsjednik kluba HNK Mladosti Andro Hrkać, koji je ujedno i bio strijelac prvoga zgoditka, kao i asistent u dva posljednja.

Kako smo doznali od igrača, buregdžinica “Kod Penavića” iz Širokog Brijega će sve igrače koji su danas nastupili, a i one koji su bili na klupi, počastiti sa burekom i jogurtom jer su to zaslužili. Nadamo se kako će buregdžinica imati i sluha za navijače jer bez njihove potpore sigurno ne bi bio tako uvjerljiv rezultat!

NK Šator (Glamoč) – HNK Mladost (Široki Brijeg) 0:4

GOLOVI: Andro Hrkać (0:1), Josip Bošnjak (0:2), Marin Ćorić (0:3), Jadranko Sabljić (0:4)