Kadeti Sarajeva slavili rezultatom 3:0 u Širokom Brijegu

Nogomet Sport

kadeti sir sar 08082015
ŠIROKI BRIJEG – Kadeti Širokog Brijega i Sarajeva jučer su odmjerili snage u okviru trećeg kola Premijer Omladinske lige za kadete. Bordo tim je slavio visokim rezultatom od 3:0.

Ekipa iz Sarajeva bolje je otvorila utakmicu te imala terensku inicijativu koju je u pogodak pretvorila u 25. minuti kada je Civić zatresao mrežu domaćih. Samo pet minuta nakon prvog pogotka je stigao i drugi, a ovaj put je strijelac bio Hadžić te se na pauzu otišlo rezultatom 2:0.

Bordo tim je u drugom poluvremenu kontrolirao utakmicu i lagano je privodio kraju, a dvije minute prije kraja postignut je i treći pogodak preko Salčina, čime je postavljen konačan rezultat od 3:0.

NK Široki Brijeg: Perković, Pušić (od 41. Ćosić), Leko (od 72. Jarkić), Dadić, Marčinko, Marušić, Mašić, Vidović (od 57. Marković), Kosir (od 41. Stojić), Dumančić (od 52. Kordić), Knežević.
Trener: Niko Kovačić

FK Sarajevo: Kršić, Sadiku, Ragipović (od. 58. Salčin), Hadžić (od 57. Imamović), Resić, Civić, Mustafić, Klarić (od 78. Čerimić), Tutundžić (od 57. Rušović), Veladžić (od 75. Buljubašić), Pozder.
Trener: Sanjin Alagić