Gruđanke protiv Katarine iz Mostara potvrdile da nema s njima šale!

Ostali sportovi Sport

hžrkgrude 14112015
GRUDE – Početak utakmice je pripao ekipi Katarine, koja je bolje otvorila utakmicu i u prvih desetak minuta ostvarila prednost od 5:4. To je bilo sve što su gošće napravile u sinoćnjoj utakmici.

Od 11.minute nošene sjajnim navijanjem svojih UNCUTA Gruđanke su pokazale svu svoju moć. U 25.mitui rezultat je glasio 18:6, a na kraju poluvremena 23:7. U tom periodu grudske rukometašice su jednostavno zaključale prilaz svom golu, a ono što bi prošlo kroz obranu zaustavljala je Anica Gudelj. U napadu je sijevalo sa svih strana tako da obrana Katarine nije mogla parirati raspoloženim prvakinjama.

Drugo poluvrijeme je proteklo u sličnoj igri s tim što je u domaćem sastavu došlo do izmjena, ali je usprkos tome razlika dodatno povećana. Posebno raduje činjenica da se nakon više od 70 dana u sastavu pojavila i Andrea Prusina koja je nagrađena ovacijama navijača. Ona je samo izvodila sedmerce i tako se tri puta upisala u listu strijelaca.

Uz sjajne igre grudskih rukometašica treba istaći veličanstveno navijanje grudskih Uncuta koji su uz pomoć mladih grudskih rukometašica, napravili sjajnu atmosferu i pokazali kako se navija i bodri svoj klub.

7.kolo Premijer lige BiH

HŽRK Grude Autoherc-HRK Katarina 43:21(23:7)

HŽRK Grude Autoherc: Anica Gudelj (13 obrana), Anđela Milas, Amanda Marić 8(1), Nikolina Čutura 7, Matea Bandić 1, Marija Gudelj 5, Ana Vrančić 8, Josipa Braćić 3, Ana Kondža, Andrea Prusina 3(3), Klara Mikulić 2, Anita Azinović 5, Tina Bandić, Ana Nikić, Martina Leko

Trener:Zlata Zubac