Ostali sportovi Sport
gfdb 07052015 3

ŠIROKI BRIJEG – Tradicionalni malonogometni turnir posljednjih dana nastave između profesora i maturanata Gimnazije fra Dominika Mandića, odigran je danas u sportskoj dvorani Gimnazije na Širokom Brijegu.

Ovogodišnji maturanti su imali priliku dokazati svojim profesorima da im mogu u nečemu “parirati”, ali profesori su ovu godinu ostali neporaženi na tom polju, iako je prvo poluvrijeme bilo neizvjesni uz mnoštvo prilika s obje strane, na odmor se odlazi bez pogodaka.

Drugo poluvrijeme pruža sasvim drugu sliku. Profesor Drago Šaravanja postiže prvi zgoditak i nakon toga počinju se redati gol za golom s obje strane, tako da na kraju su profesori se pokazali boljima i gdje su nanjeli poraz maturantima sa rezultatom 5:2.

Golgeteri iz redova maturanata su bili Josip Ljubić te Mario Sesar po jedan gol, dok su profesori koji “zadnje dane” provode sa svojim učenicima bili malo više raspucaniji gdje su se Miro Bošnjak i Drago Šaravanja sa po postignuta dva pogotka upisali u listu strijelaca, a dok je jedan ali ne manje vijedan postigao Dalibor Kožul.

Profesori – Maturanti 2015 (Gimnazija fra Dominik Mandić) : 5:2

Maturanit: Pero Čolak, Mairo Sesar, Josip Ljubić, Toni Kopilaš i Antonio Slišković.

Profesori: MIro Bošnjak, Dalibor Kožul, Drago Šaravanja, Ante Topić i Ante Smolić.