Bešlija donio Goraždu pobjedu nad Slogom u sudačkoj nadoknadi

Nogomet Sport

nogs 21092015
GORAŽDE- Nogometaši Goražda u 7. kolu Prve lige FBiH ugostili su Slogu, a susret je završen rezultatom 2:1.

Prilično tvrda utakmica u Goraždu donijela je nešto više uzbuđenja tek u samom finišu. Drljević je u 69. minuti pogodio za vodstvo domaćeg tima, ali prednost od 1:0 nije mnogo trajala.

Sloga je u nastavku na sve načine pokušavala doći do izjedačenja, a gostima se to isplatilo u 87. minuti, kada je Ramić zatresao mrežu Matovića. Ipak, konačan rezultat u posljednjim sekundama susreta postavio je Bešlija i tako donio Goraždu treću pobjedu u ovoj sezoni.

Goražde – Sloga 2:1

Goražde: Matović, Bešlija, Hodžić, Dučić, Drljević, Isaković, Midžić, Šuka, Mujagić, Knežević, Radović

Sloga: Brkić, Jokić, Ramić, Brkić, Diabang, Serdarević, Pinjuh, Petrović, Kraljević, Pažin, Petrović