ŠIROKI BRIJEG – Na otvaranju nove sezone “Plavo-bijeli” su odigrali neriješeno (1:1) na Pecari protiv Viteza.

Široki Brijeg je bio bolja momčad tokom cijelog susreta unatoč igraču manje zbog isključenja Zorana Plazonića u 30. minuti. Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a onda je na otvaranju drugog dijela Krstanović pogodio za vodstvo od 1:0.

Vitez nije ozbiljnije zaprijetio Širokom sve do 86. minute kada nakon jednog ubačaja Kapetan glavom pogađa za veliku radost gostiju. Bio je to ujedno i jedini udarac gostiju iz Viteza u okvir gola, no dovoljan za konačnih 1:1.

STRIJELCI: 1-0 Krstanović (56), 1-1 Kapetan (86).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Pandža, Ćorić (79. Ćorluka), Plazonić, Krstanović, Ivanković, Baraban (89. Menalo), Sesar (90. Lončar), Brekalo, Crnov, Marković.

VITEZ: Tirić, Stanić (66. Livaja), Jevtić, Muminović, Kokot (90. Petrović), Dedić, Livančić, Đerić, Novak (61. Kapetan), Barišić, Sadiković.