“Plavo-bijeli” nisu uspjeli svladati Radnik u iznimno uzbudljivoj utakmici na Pecari i dva kola prije kraja prvog dijela prvenstva ostali su samo s minimalnim izgledima da se dokopaju Lige za prvaka. A počelo je odlično, uraganske napade domaćih prema golu Lučića okrunio je fantastičnim zgoditkom s 35 metara Zlomislić. U prvih pola sata Široki je stvorio još nekoliko prigoda, nakon toga Radnik se malo pribrao, uspostavio kakvu-takvu ravnotežu i na odmor se otišlo s 1:0.

Šok za Sablićeve izabranike uslijedio je u prvoj minuti nastavka kada je Stojanović nakon greške Solde poravnao na 1:1. Nakon toga su se “Plavo-bijeli” dugo tražili, gostima je zbog zaleđa u 67. minuti poništen zgoditak za 1:2, a onda je Menalo za samo sedam minuta, koliko je proveo u igri, zaradio dva žuta kartona (drugi zbog pokušaja iznuđivanja kaznenog udarca) i ostavio Široki s desetoricom na travnjaku.

Radnik je to iskoristio u 81. minuti kada je Đurić pogodio za 1:2 i veliko slavlje gostiju. No, nisu se predali Širokobriježani s desetoricom, krenuli su na sve ili ništa pa je Čabraja nakon gužve u kaznenom prostoru Bijeljinaca poravnao na 2:2. Izvukli su nakon toga “Plavo-bijeli” i posljednji atom snage unatoč čovjeku manje, no do pobjede nisu došli, a u zadnjoj minuti sudačke nadokande mogli su dobiti i kazneni udarac nakon igranja rukom obrane Radnika, ali Grbić se nije oglasio, ostalo je 2:2.

STRIJELCI: 1-0 Zlomislić (17), 1-1 Stojanović (46), 1-2 Đurić (81), 2-2 Čabraja (84). .

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Barišić, Ćorić, Zlomislić, Čabraja, Sesar (67. Menalo), Sivrić, Bralić, Krstanović (63. Wagner), Marina (73. Lončar), Marković. Trener: Goran Sablić.

RADNIK: Lučić, Franić, Arnautović, Stojanović, Beširević, Zeljković, Obradović, Janković (46. Krsmanović), Ostojić (46. Vasić), Kosorić, Đurić (90. Bajić). Trener: Nebojša Milošević.