Široki Brijeg je poražen 1:3 od šestoplasirane momčadi danskog prvenstva u prvoj pripremnoj utakmici u Antalyji.

Randers je poveo u 38. minuti preko Molvadgaarda nakon brzog protuudara i to je bio rezultat prvog poluvremena. Prethodno je Široki zamalo došao do vodstva, no Eliomarov udarac u 33. minuti odsjeo je na gredi.

Ipak, početkom drugog dijela “Plavo-bijeli” su došli do poravnanja. Precizan s ruba kaznenog prostora bio je Franjić koji je u nastavku ušao u igru.

Međutim, završnica susreta pripala je Dancima. Prvo je Molvadgaard svojim drugim pogotkom doveo Randes u 84. minuti u vodstvo od 2:1, da bi u 88. K. Hogh iskoristio konfuznu reakciju širokobriješke obrane i postavio konačan rezultat.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Hrkać, Perković, Ćorić, Marković, Matić, Kožul, Begonja, Eliomar, Vukoja, Petrović (drugo poluvrijeme: Bilobrk, Ćorluka, Kovačić, Barišić, Kvesić, Babić, Marić, Pamić Enin, Jurić, Franjić).