Nije dobro počelo za “Plavo-bijele”, no zato je dobro završilo. Mladost je povela u 14. minuti preko Ramovića koji se našao sam ispred vratara Solde i rutinirano pogodio za 0:1. “Zaspala” je uža obrana Širokog, Bralić nije uspio spriječiti asistenciju Laštre i na Pecari se dogodio “hladan tuš”.

Ipak, “Plavo-bijeli” su se vratili nakon samo četiri minute. Wagner je dugom loptom odlično pronašao Krstanovića koji je izbio sam pred gol gostiju, no iz idealne pozicije nije uspio pogoditi, da bi ipak odbijenu loptu od vratara Hadžića natrčali Menalo pospremio u mrežu. U završnici prvog poluvremena uslijedio je i potpuni preokret, Široki je došao do vodstva 2:1. Na lijevom boku kombinirali su Marković i Menalo, lopta je na kraju došla do usamljenog Wagnera u srcu kaznenog prostora gostiju. Iskusni kapetan domaćih ne propušta ovakve prigode, Hadžić ovaj put nije imao nikakvih izgleda – 2:1.

Malo tko je u tom trenutku očekivao da će ovo biti i konačan rezultat utakmice. Gosti su preuzeli inicijativu u nastavku, pokušali doći do izjednačenja, ali nisu uspjeli posjed lopte i materijalizirati. S druge strane, Široki je prijetio iz kontri, a Krstanović i Baraban promašili su stopostotne prigode za uvjerljiviju pobjedu.

STRIJELCI: 0-1 Ramović (14), 1-1 Menalo (18) 2-1 Wagner (35).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Kožul (81. Repić), Krstanović, Ivanković, Baraban, Wagner (90. Barić), Ćorluka, Menalo (71. Lončar), Brekalo, Bralić, Marković. Trener: Ćorić.

MLADOST: Hadžić, Galić, Gačan, Laštro, Aldin Šišić (77. Asanović), Kuzmanović, Aladin Šišić (54. Husić), Maksimović, Brkić, Ramović, Isaković. Trener: Musemić.