U posljednjem susretu ove sezone momčad Širokog Brijega je na praznoj Pecari odigrao 1:1 sa ekipom Čelika. “Plavo-bijeli” su poveli već u 6. minuti kada je autogol nakon ubačaja Markovića postigao Sadiković. Gosti iz Zenice izjednačili su u 69. minuti preko Karića. Nakon ubačaja Sadikovića s desne strane lijepo je Karić pogodio sa desetak metara iz voleja za veliki bod s kojim je Čelik bio siguran u ostanak u Premijer ligi.

Nakon utakmice trener Širokog Brijega Goran Sablić je izjavio da je njegova momčad imala u prvom poluvremenu još koju priliku da poveća rezultat ali da je neriješeno na kraju ipak najrealnije te je čestitao Čeliku na ostanku u društvu najboljih. S druge strane trener Čelika Pavle Skočibušić je bio sretan zbog postignutog rezultata i ostanka Čelika u ligi te se zahvalio Širokobriježanima na gostoprimstvu,fer i korektnoj igri, čestitao na osvajaju Kupa BiH i poželio što bolji nastup u Europskoj ligi.