Široki Brijeg je upisao i treću pobjedu na Pecari, nanijevši prvi poraz do ovog kola vodećoj Mladosti.

U prvih pola sata Široki je imao posjed, ali nije bilo većih prigoda pred golom dobro postavljenih gostiju. A onda se u 31. minuti nakon nepotrebnog prekršaja i ubačaja Arežine u gužvi pred Bilobrkom najbolje snašao Bojan Regoje i pogodio za 0:1.

Krenuo je onda Široki po izjednačenje i do njega došao u prvoj minuti nadoknade izgubljenog vremena. Nakon odlične akcije „Plavo-bijelih“ iz blizine je mrežu Velića zatresao Stipe Jurić za svoj premierligaški prvijenac.

Bilobrk je spriječio novi hladan tuš na Pecari, gosti su ozbiljno zaprijetili u dva navrata početkom drugog dijela. U 60. minuti Ćorići su bili u glavnim ulogama, Josip je proigrao Dinu koji je pravodobno utrčao i onda majstorski prebacio vratara Velića za preokret i vodstvo Širokog Brijega – 2:1.

Ćabraja, J. Ćorić i Wagner mogli su potom povisiti vodstvo Širokog, no 2:1 ostalo je sve do 90. Tada je Čabraja glavom na asistenciju Dine Ćorića pogodio za 3:1.

STRIJELCI: 0-1 Regoje (31), 1-1 Jurić (45+1), 2-1 D. Ćorić (66), 3-1 Čabraja (90).

CRVENI KARTON: Regoje (88).

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, D. Ćorić, Baša, Menalo (56. Wagner), Jurić (56. Čabraja), J. Ćorić (78. Kožul), Begonja, Bralić, Marković. Trener: Goran Sablić.

MLADOST: Velić, Metalsi (67. Rizvanović), Zahirović (73. Hiroš), Šišić, Aganspahić (77. Dilaver), Arežina, Lazić, Šećerović, Regoje, Karahmet, Isaković. Trener: Edis Mulalić.