Košarkaši Širokog poraženi su u uzbudljivoj završnici derbija šestog kola Lige 11 od Kaknja 56:61 (18:9, 20:22, 6:13, 12:17).

Prvu četvrtinu veoma dobro su otvorili domaći košarkaški, a dobre igre pružili su i u nastavku te su na odmor otišli s vodstvom 38:31. No, u nastavku je iskusniji Kakanj pojačao tempo, a šut Širokog je zakazo. Treću dionicu igre gosti osvajaju s 13:6 te dolaze u vodstvo.

U posljednjoj četvrtini Širokobriježani su se približili Kakanjcima na svega dva koša zaostatka, no nekoliko uzastopnih napada nisu uspjeli realizirati što su dobro iskoristili gosti te pitanje pobjednika ipak nisu ostavili za posljednje sekunde u kojima je Drežnjak tricom ublažio poraz.

Kakanj je do pobjede predvodio dvojac Danilo Neganović s 18 koševa te Milivoje Božović s double-double učinkom (17 koševa i 10 skokova).

Širokom nije pomogao ni double-double učinak Ivana Karačića (11 koševa i 12 skokova). Isto toliko koševa postigao je Dario Drežnjak pridodavši sedam skokova dok je dvoznamenkast još bio Markus Lončar koji je ubacio 10 koševa.