Momčad Širokog Brijega nije uspjela pobjediti Radnik na Pecari u uzbudljivoj i sadržajnoj utakmici i dva kola prije kraja prvog dijela prvenstva ostali su samo s minimalnim izgledima da se dokopaju Lige za prvaka. Odlično je počelo za “Plavo-bijele”, poveli su fantastičnim pogotkom Zlomislića i na odmor otišli s prednošću od 1:0. No, u prvoj minuti nastavka Stojanović je nakon greške Solde poravnao na 1:1. A onda je Menalo za samo sedam minuta, koliko je proveo u igri, zaradio dva žuta kartona i ostavio Široki s desetoricom na travnjaku.

U 81. minuti Đurić je pogodio za 1:2 i veliko slavlje gostiju. No, nisu se predali Širokobriježani s desetoricom, krenuli su na sve ili ništa pa je Čabraja nakon gužve u kaznenom prostoru Bijeljinaca poravnao na konačnih 2:2.

Nakon utakmice zadovoljan osvojenim bodom i sigurnim plasmanom u Ligu za prvaka bio je trener gostiju Nebojša Milošević dok je trener domaćih Goran Sablić bio nezadovoljan što njegova momčad nije ostvarila pobjedu ali je istakao da i dalje vjeruje u svoje igrače i da još ništa nije gotovo te da se ne treba predavati do kraja.