Velika pobjeda nogometaša Posušja i četiri zgoditka Dominika Begića u mreži Branitelja

Izabranici Lea Sliškovića u okviru 3.kola Druge Lige FBiH-Jug ugostili su mostarski Branitelj.

Šlišković je na teren poslao najjači sastav i pokazao zube momčadi s rijeke Neretve. Posušje je na teren istrčalo puno energije i željno pravog nogometa. Na prvi gol navijači nisu trebali dugo čekati, već u 25. minuti susreta Dominik Begić pogodio je za vodstvo plavo-bijelih. Nakon gola plavo-bijeli opet pritišću i šutiraju sa svih pozicija i prijete gostujućem vrataru.

U 40. minuti susreta najbolji pojedinac na susretu Dominik Begić eurogolom podiže Mokri Dolac na noge. Na poluvrijeme se odlazi s prednosti 2-0 za Posušje.

U drugom djelu vidjeli smo kišu golova na prohladnom Mokrom Docu! Igrala se 60. minuta susreta, kada su gosti smanjili na 2-1. Rezultat na semaforu 2-1 nije dugo potrajao, jer su se nakon gola Posuški napadači raspucali i Posušje je počelo da igra konkretnije i bolje. U 64. minuti susreta vidjeli smo gol kakav se rijetko viđa. Ivan Kovač uzima loptu i šutira sa više od 25 metara i pogađa u spoj stative i grede na opće oduševljenje domaćih navijača. Pogodak Kovača kao da je još više razbudio plavo-bijele. Kreće 5 minuta u režiji Dominika Begića, koji je sa dva prekrasna gola potopio Branitelj i nagovijestio kako će on biti strah i trepet za sve ekipe. Begić je na ovoj utakmici postigao 4 pogotka i on je najbolji strijelac prvenstva sa 5 pogodaka. Branitelj je do kraja još jednom pogodio gol Galića i čestitao momčadi Lea Sliškovića na velikoj pobjedi.

Na kraju je rezultat završio 5-2 za domaće dečke. Hšk Posušje je u 3.kola skupilo 7 bodova i trenutno je druga momčad prvenstva uz gol razliku 7:3 Slišković je nakon meča bio jako zadovoljan i najavio borbu za sva tri boda na neugodnom gostovanju u Livnu. Sljedeće kolo Posušje gostuje u Livnu na Zgoni, a protivnik će biti NK TROGLAV 1918!