Uvjerljiva pobjeda Hercegovina protiv Neretve na Pecari

U 10. kolu Prve futsal lige FBiH skupina -2 u GSD Pecara MNK Hercegovina je pobijedila ekipu MNKF Neretva iz Jablanice rezultatom 6:1.

Golove za MNK Hercegovina postigli su Franjo Skoko i Darko Ivanković po dva i po jedan gol su postigli David Barbarić i Žarko Marušić. Gol za goste iz Jablanice postigao je Mahir Begić.

U prvom poluvremenu bila je ravnopravna utakmica i na odmor se otišlo s rezultatom 2:1 za MNK Hercegovina. Oba gola za domaćine postigao je Franjo Skoko.

U drugom poluvremenu domaći nogometaši krenuli su puno bolje i u 25. minuti Žarko Marušić povećava vodstvo na 3:1. Potom za dvije minute u 30. i 31. minuti golovima Darke Ivankovića i Davida Barbarića MNK Hercegovina dolazi do 6:1 što je bio i konačni rezultat utakmice.