Tuzla City pobijedila nogometaše Široki Brijeg (Grada)

Široki Brijeg je ipak porazom okončao jesenski dio natjecanja u Premier ligi BiH. Nakon tri uzastopne pobjede želja je bila novom pobjedom u potpunosti priključiti se vodećim momčadima, no na teškom terenu u Tuzli „Plavo-bijeli“ su poraženi 0:1. Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Ubiparip u 49. minuti iz slobodnog udarca s dvadesetak metara.

Upravo se Ubniparip već u prvoj minuti našao u dobroj prigodi, no njegov udarac obranio je Zlomislić. Široki je zaprijetio u 21. minuti kada je Cipetić ubacio u kazneni prostor za Angelova koji je promašio loptu. Tuzla City je do kraja prvog poluvremena pokušala preko Efendića i Beganovića, ali ostalo je 0:0.

Jurilj je početkom drugog dijela pokušao s vrha kaznenog udarca, nakon njega i Franjić, ali bez učinka. U samoj završnici Muminović je Hrkaćev udarac skrenuo u gredu i sva tri boda ostala su na Tušnju.

STRIJELAC: 1-0 Ubiparip (49).

TUZLA CITY: Muminović, Efendić, Beganović, Šarčević, Kojić, Ramić, Hadžanović, Hasanović, Nukić, Ubiparip, Sesar. Trener: Baljić.

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Cipetić, Kvesić, Matić, Franjić, Angelov, Marić, B. Vukoja, Kovačić, Hrkać, Bagarić (32. Jurilj). Trener: Karačić.