Susjedski derbi na Mokrom Docu između veterana Posušja i Rakitna pripao domaćinu

Odigrane su sve utakmice šestog kola HRLV, u kojem se između ostalih igrao najzanimljiviji meč u Posušju.

Veterani nogometnog kluba Posušje na Mokrom su Docu ugostili susjede iz Rakitna, i na lijepom zelenom travnatom terenu, pred stotinjak gledatelja – mahom fanova Olds Star – Posušje, odigrali lijepu i dopadljivu utakmicu.

Tijekom cijelog susreta obadvije ekipe igrale su otvoreno i napadački, čime su stvarali dosta izglednih prilika za postizanje pogotka. Jednu takvu krajem prvog poluvremena na asistenciju Hrvoja Ercega, Mladen Vranjković pretvorio je u pogodak.

U drugom poluvremenu igrao se sličan nogomet, u kojem su Rakićani malo više pritisli domaćina ali pogodak nisu postigli.

Pred sam kraj utakmice konačan rezultat je visio u zraku. U jednoj kontri Hrvoje Erceg prolazi gostujuću obranu, ulazi u šesnaesterac i tu biva grubo fauliran.

Siguran izvođač sa bijele točke bio je Ivan- Iko Petric, čijim je pogotkom zaključen konačan rezultat susreta Posušje – Rakitno 2:0

Ova izuzetno dobra i prijateljska atmosfera nastavila se zajedničkom večerom u restoranu kuglane kod Bagušića.