SKK Student slavio protiv Posušja

Košarkaši mostarskog SKK Student slavili su večeras u važnoj utakmici protiv HKK Posušje u okviru košarkaškog prvenstva Herceg Bosne rezultatom 67:62.

Počelo je odlično za mostarske košarkaše koji su odigrali sjajnu 1/4 i prije svega odličnom obranom došli do prednosti 19:10. No, gosti su uzvratili odličnom igrom u drugom periodu i do poluvremena istopili prednost Studenta na samo dva koša razlike. Nastavak su bolje otvorili domaći igrači no kako je utakmica odmicala opet se Posušje vratilo, čak i povelo a u posljednjih 10 minuta ušlo se u potpunom egalu.

Tvrda i neizvjesna završnica viđena je na kraju ovog odličnog meča a bolje su se snašli ipak domaći košarkaši koji su uspjeli opravdati ulogu favorita u ovom derbiju lige KSHB.

Perković s 12 poena, Ćutuk s 11 i Mikulić s 10 predvodili su Student do pobjede. Ramljak s 15 i Širić s 14 koševa bili su najefikasniji kod Posušja.