MOSTAR – Široki je očekivano uvjerljivom pobjedom došao do tri boda protiv “otpisanog” Veleža.

“Plavo-bijeli” su poveli u 28. minuti sjajnim golom Sesara koji je s 18 metara “suhim listom” pogodio gornji desni kut gola Veleža. Desetak minuta kasnije u kaznenom prostoru domaćih oboren je Wagner, a siguran izvođač najstrože kazne bio je Krstanović. Bobić je otišao u svoju desnu stranu, a Krstanović rutinirano pogodio suprotni kut – 0:2.

U samoj završnici susreta Ivanković je nakon ubačaja Menala bio najspretniji i iz neposredne blizine još jednom zatresao mrežu Veleža – 0:3.

STRIJELCI: 0-1 Sesar (28), 0-2 Krstanović (37-11m), 0-3 Ivanković (83)

VELEŽ: Bobić, Alikadić (46. Papaz), Jakirović, Jazvin, Serdarević, Demić, Rovčanin (68. memić), Ćemalović (61. Mahinić), Isić, Lukomirak, Količić. Trener: Zijo Tojaga.

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Pandža, Barišić, Ćorić (66. Ćorluka), Krstanović, Baraban (57. Menalo), Wagner, Kožulj, Sesar, Brekalo, Crnov (82. Ivanković). Trener: Slaven Musa.

[OD PORAZA DO POBJEDE ŠKRIPARI SU UZ TEBE] Današnjoj pobjedi Širokog velik obol dali su i vjerni Škripari, koji su,…