Rudar iz Kaknja nanio novi poraz Slogi iz Ljubuškog

LJUBUŠKI – Sloga je u 28. kolu Prve lige FBiH na Babovcu odmjerila snage s Rudarom iz Kaknja od kojeg je minimalno poražena (0:1). Jedini pogodak postigao je Enis Sikira iz slobodnog udarca u 34. minuti susreta.

U nastavku je najmlađa momčad lige zaigrala bolje i stvorila nekoliko prilika, ali je realizacija izostala.

Za Slogu su nastupili: Brkić, Šaravanja, Zulčić, Čilić, Zovko, Markotić, Golemac, A.Petrović, N.Petrović, Bošnjak, Kamber.

Još su igrali: Kraljević, Jelavić, A.Vučić

I Slogini rivali za 14. poziciju su pretrpjeli poraze na domaćem terenu. Podgrmeč je u Sanskom Mostu potopljen od Jedinstva (0:7), a u Rodoču od Branitelja je bilo bolje Goražde (0:2).

I na vrhu ljestvice došlo je do promjene. U Gabeli je Metalleghe minimalno poraženo od GOŠK-a golom iz kaznenog udarca, dok je Zvijezda istim rezultatom u Banovićima slavila kod Budućnosti i tako zasjela na vodeću poziciju.

Do kraja prvenstva ostala su još samo dva kola, a žuto-crnima već u subotu slijedi gostovanje u Bihaću kod Jedinstva.