Prvakinje uvjerljive u prvoj domaćoj utakmici

Gošće iz Goražda su povele 1:0 i to je bila njihova jedina prednost tijekom cijele utakmice. Nakon prvih nekoliko minuta u kojima je bilo nekoliko tehničkih grešaka, grudske rukometašice su krenule sa odličnom igrom u obrani i dosta dobrom igrom u napadu. Iako su u prvom poluvremenu gošće ostavile na samo 6 golova, ipak u napadu realizacija nije bila najbolja.

U drugom poluvremenu je nastavljeno istim načinom iako se domaća postava počela mijenjati već od 20. minuta 1.poluvremena. Sve igračice su dobile prigodu tijekom utakmice, a 10 ih se upisalo u strijelce. Ova utakmica je ujedno bila i zadnja provjera pred 1.krug WRHL – Regionalne lige koji se krajem tjedna održava u Grudama..

HŽRK Grude-ŽRK Goražde 34:15 (17:6)

HŽRK Grude: Darjana Vukliš, Amanda Marić 2, Nikolina Čutura 8, Andrea Soldo 2, Ana Nikić 4, Andrea Boras, Milica Globarević, Leontina Vujić 2, Lejla Kasumačić 3, Medina Klepo, Klara Mikulić 2, Karla Lovrić 7, Anđela Boras 2, Nikolina Brnada , Diana Pelivan 2
Trener: Zlata Zubac