Posušje nastavlja niz bez poraza u novoj sezoni, a iduću utakmicu u goste im stižu susjedi iz Gruda

Nogometaši Posušja upisali su i treću pobjedu u tri odigrana kola Druge lige FBiH – Jug.

U najavama utakmice kod domaćina očekivala su se nova tri boda, ali do njih se došlo puno teže nego se mislilo.

Posušje je povelo u 31. minuti golom mladog Ivana Bešlića i s tim rezultatom otišlo se na odmor. Gosti odmah na početku drugog dijela u samo tri minute golovima Bunoze u 52. i Čolića u 55 . minuti preokreću rezultat. Samo dvije minute kasnije kapetan Toni Kovač poravnava rezultat, da bi se ponovno ukazao Bešlić sada za preokret Posušja u 62. minuti. Mreže su mirovale do 82. minute kada za domaćina pogađa Frano Ćuže, da bi konačnig 4:3 postavio Kapidžić u 90. minuti.

Na kraju iz utakmice su najbitnija tri boda, a u sljedeće kolo igra se susjedski derbi na Mokrom Docu, gdje se sastaju HŠK Posušje i HNK Grude.