Protiv posljednjeplasiranog Olimpica nogometaši Širokog Brijega odigrali bez zgoditaka

Ni u četvrtom proljetnom prvenstvenom susretu “Plavo-bijeli” nisu osjetili slast pobjede. U zadnjem dvoboju prvog dijela prvenstva, protiv posljednjeplasiranog Olimpica, sve je ostalo na jalovoj nadmoći i najnepopularnijih 0:0.

Najbliže golu Široki je bio u 37. minuti kada je obrana gostiju nakon Brekalova udarca glavom s gol-crte otklonila opasnost te dvije minute kasnije kada Lončar sam pred golom gostiju nije uspio pogoditi za 1:0. Svoj dan nije imao Krstanović koji se četiri-pet puta našao u izglednim situacijama, a u dva-tri navrata “pridružio” mu se u promašajima i Menalo pa je Bandović ostao do kraja “čiste” mreže.

Olimpic je nešto pokušavao iz protuudara, no ostao je nedorečen, osim u 70. minuti kada je “bombu” Vrdoljaka s dvadesetak metara ukrotio Bilobrk.

Izjave trenera nakon utakmice Širokog Brijega i Olimpica:

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Barišić, Ćorić (53. Ćorluka), Zlomislić, Menalo, Sesar (79. Ivanković), Brekalo, Sivrić (69. Repić), Lončar, Krstanović, Marković. Trener: Goran Sablić.

OLOMPIC: Bandović, Imamović, Bevab, Karić, Hadžić (69. Osmanović), Kojić, Čolić, Pehar (87. Vukomanović), Milović, Svraka, Kiso (47. Vrdoljak). Trener: Dragan Radović.