Pobjede Ciglane Gradac, Dobrkovića i Ljubotića

MZ Ciglana Gradac nadigrala je momčad MZ Oklaji u utakmici koja rezultatski ne pokazuje nadmoć pobjednika, a MZ Brig tijesno je izgubio u srazu s MZ Dobrkovići. U posljednjem susretu večeri momčad Ljubotića uvjerljivo je slavila nad MZ Buhovo.

U prvom susretu večeri MZ Ciglana Gradac nadigrala je MZ Oklaji rezultatom 5:3. Momčad Ciglane Gradac povela je u 15. minuti golom kapetana Maria Karačića, a na 2:0 povisio je Marko Čuljak minutu prije kraja prvog poluvremena.

Posljednje minute susreta bile su prava rapsodija golova. Prvo je pobjednička momčad “natrpala” mrežu Oklaja drugim golom Maria Karačića te dvama golovima Mateja Karačića, a Oklaji su “pokazali zube” tek u posljednje tri minute golom kapetana Zorana Zovke u 38. te golovima Luke Ćavara i Darke Kopilaša u posljednjoj minuti susreta, smanjivši na konačnih 5:3.

MZ Brig nije uspjela ponoviti uspjeh iz prvog kola skupine C, kada je s dvama pogocima razlike nadigrala momčad Ljutog Doca. U drugom kolu ove skupine bolja od njih bila je ekipa MZ Dobrkovići.

Utakmica je bila tvrda i neizvjesna, a svi pogoci pali su u prvom poluvremenu. Poveli su Dobrkovići u 4. minuti golom Tomislava Grbešića, a MZ Brig rezultatski je na početak vratio Vlado Brekalo osam minuta kasnije.

Brižani su već dvije minute kasnije imali vodstvo zahvaljujući pogotku Ivana Hrkaća, ali već u 16. minuti s druge je strane uzvratio Pero Marušić. Kapetan MZ Dobrkovići Ivan Soldo minutu prije kraja poluvremena zabio je za 3:2 napravivši novi preokret, što je ostao i konačni rezultat susreta.

Posljednji susret večeri odigrale su momčadi MZ Buhovo i MZ Ljubotići. Ljubotići su bili uvjerljivi od samog početka, povevši već u 6. minuti pogotkom Tomislava Galića, a samo tri minute kasnije povisio je Ivan Vukoja.

Mreže su mirovale sve do 37. minute, kada je za 0:3 zabio kapetan Ivan Kvesić. MZ Buhovo počasni je pogodak zabila u predzadnjoj minuti susreta, kada je precizan bio kapetan Franjo Galić, ali je prije sučeva zvižduka za Ljubotiće još jednom zabio kapetan momčadi za konačnih 1:4.