Pobjeda rukometaša Širokog nad ekipom Zrinjskog

Rukometaši Širokog pobijedili su mostarski Zrinjski 27:21 (15:7) u susretu drugog kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg Bosne igranom u dvorani SRC Tucak u Širokom Brijegu.

Igrači trenera Mihovila Bilaća veoma dobro su otvorili utakmici te već nakon prvih nekoliko minuta ostvarili su osjetniju prednost. Do kraja prvog poluvremena pojačali su tempo te su na odmor otišli s +8 (15:7).

U nastavku susreta Širokobriježani se nisu previše opustili te su održavali prednost do kraja utakmice, a konačni rezultat Mostarci su uspjeli ublažiti te je on na kraju glasio 27:21.

Mate Marušić predvodio je domaće rukometaše sa sedam pogodaka. Ivan Šaravanja i Igor Jelić postigli su po pet, a Ivan Lasić je dodao četiri pogotka. Kod Zrinjskog Lasić je bio najbolji s pet pogodaka, a četiri je postigao Cvitić.

S obzirom da je utakmica prvog kola Delminium – Široki bila odgođena, Široki je tako novu sezonu otvorio pobjedom dok u trećem kolu ide u goste Kiseljaku.